McFarmer.cz - Licence České republiky

McFarmer.cz - Národní licence pro Českou republiku

Jako vlastník práv k ochranné známce na stejném McFarmer majetku vlastníka a internetový portál odpouští aavy skupinu s mezinárodní licencí územní oblast ochrany pro Českou republiku.

McFarmer je zcela nová cesta v prodejů nemovitostí. McFarmer jedné straně, mezinárodní realitní partneři portálu makléř. Pokud akreditované realitní kanceláře poskytují společnou vlastnost, známý jako komunitní podnikání s cennými divize. Na druhou stranu, systém hlavních a boční práce zprostředkovatelů a zejména Shop Partneři, agenturní teinehmenden potenciálními partnery z pravidelně. To funguje na regionální úrovni, oblasti průmyslu a obchodu.

McFarmer se specializuje na uvádění na trh zemědělských a lesnických nemovitostí, zemědělských výrobků všeho druhu, les, lesnictví, myslivosti prostory, vlastní loví, se Forstgut, voda, orné půdě a louky, pozemky, farmy, farmy, farmy, zbytek domy, stodoly, sýpky, stáje , projížďky na koních, rybníky, Abgrabungsgelände pro písek a štěrk, štěrk postaví do panství, zámky, hrady, zámky.

Jako licencovaný McFarmer pro vaši zemi, ve které jsou jedinými vlastníky národní domény.

Můžete inzerovat neomezený počet nemovitostí v portálu - zdarma!

Můžete mitvermarkten všechny nabízené realitní makléř druhého partnera! Pokud budou úspěšní, musíte být 50% z dohodnuté cennými poplatku!

Existuje mnoho dalších výhod ...

Vaše povinnosti slyšet například překlad webových stránek do svého vlastního jazyka.

 

Prosím, informujte se u německého McFarmer.de internetového portálu o funkcích a nabídky.

Podle internetového portálu je my.McFarmer.de strukturované prodej na obchod partneři.

 

Jsme rádi, že Vás informovat o funkcích a podrobnosti.

Zurück

Ihre Kontaktdaten

Funktion

Persönliche Angaben / Mein Wunsch ist


Bitte rechnen Sie 8 plus 9.